Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bubák

Bubák (od květen 2014)
věk cca 3-4 roky
německý ovčák
výrazně sebevědomý, dominantní
jen ke zkušenému chovateli!

Bubák byl nalezen na Gruntě u Kutné Hory. Byl přivázán řetězem ke stromu a měl nasazený náhubek.

Od první chvíle bylo jasné, že Bubák je dost sebevědomý pes a nebude brát jen tak někoho jako svého pána. Již jednou byl adoptován do rodiny, dokonce s dětmi. I přes naše důrazné námitky, že Bubák rozhodně není pes vhodný do společnosti dětí, se paní rozhodla psovi nový domov poskytnout. Bohužel po měsíci byl vrácen s tím, že ji pokousal. Údajně šlo o převrácenou agresi, kdy mu majitelka chtěla zabránit útoku na jiného psa.

Bubák je opravdu pes, se kterým to nebude jednoduché. Musí vás brát jako svého vůdce, pána. Když půjdete okolo Bubákova kotce, nebude tam na vás agresivně štěkat rozčílené zvíře. On tiše a bedlivě sleduje, kdo jste, jak se chováte, co se bude dít. Od nás se nechá pohladit, je vášnivým aportérem. K útěku sklony nemá, ploty nepřelézá, nepodhrabává se. Určitě je to zvíře vhodné pro jednoho pána, v žádném případě do společnosti jiných psů.
Opakujeme, Bubák může být kousavý. Na náhubek je zvyklý. Bude se hodit spíše k domu se zahradou. Člověk se mu musí věnovat, unavit hlavu i tělo. Ke zkušenému chovateli! Jen tak budou Bubin i jeho pán v klidu, spokojení.

Očkovaný, odblešený, odčervený.

 

bubak2.jpg

bubak.jpg

bubak1.jpg